CURSA DEL TORO 2019
29 de juny del 2019
          
Island Games Menorca a Gibraltar
6 - 12 de juliol de 2019
          
          
ARTIEM HALF MENORCA 2019
22 de setembre del 2019
          
          
XIV Jornades Menorca en caiac 2019
Del 3 al 12 d'octubre de 2019
          
Volta a Menorca BTT
11, 12, 13 d'octubre del 2019
          
World Pàdel Tour
Del 6 al 13 d’octubre del 2019
          
XVIII Duatló Popular de Menorca
24 de novembre de 2019
          
 
 
 
LOGO
AGENDA ESPORTIVA
Imatge MENORCA 52 SUPER SERIES SAILING WEEK

21 - 25 de maig de 2019

 
Imatge CURSA DEL TORO 2019

29 de juny del 2019

 
Imatge Island Games Menorca a Gibraltar

6 - 12 de juliol de 2019

 
Imatge ARTIEM HALF MENORCA 2019

22 de setembre del 2019

 
Imatge SWIM IN MENORCA TRAVESSIA 10 km 2019

29 de setembre de 2019

 
Imatge XIV Jornades Menorca en caiac 2019

Del 3 al 12 d'octubre de 2019

 
Imatge Volta a Menorca BTT

11, 12, 13 d'octubre del 2019

 
Imatge World Pàdel Tour

Del 6 al 13 d’octubre del 2019

 
Atras
Imatge Tercer Rànquing Territorial Balear de la temporada

Durant el cap de setmana dinou jugadors del Menorca Bàdminton Club d'Es Castell van prendre part en el Rànquing Territorial de bàdminton que es disputava a Palma de Mallorca.

 

Tercer Rànquing Territorial Balear de la temporada

Imatge

Durant el cap de setmana dinou jugadors del Menorca Bàdminton Club d'Es Castell van prendre part en el Rànquing Territorial de bàdminton que es disputava a Palma de Mallorca.

La victòria de Júlia Florit en l'Individual Sub-17 femení, la primera i segona plaça de Thaís Daroca i Inés Fernández respectivament en l'Individual Sub-11 femení, el segon lloc de Lluc Pons al Individual Masculí Sub-13 Masculí, el subcampionat de Marta Seguí en l'Individual Sub-13 Femení i el seu primer lloc de en la categoria B de l'individual Absolut van tornar a repetir com en el TTR de l'edició anterior.

En la seva primera participació de la temporada en una prova territorial, Oskar Martínez i Carlos Riudavets aconseguien alçar-se amb el triomf en el Dobles Masculí Absolut, mentre que Alba Andreu i Esther Seguí feien el mateix en el Dobles Femení Absolut, relegant a les seves companyes de club Inés Fernández - Thaís Daroca a la segona plaça, ja Sonia Martínez - Maria Hernández a la tercera.

Al Dobles Mixt Absolut Carlos Riudavets i Júlia Florit perdien en la final abans dels mallorquins Dani Coleto i Sabina Pérez, mentre que Carlos Daroca aconseguia idèntica posició en l'Individual Masculí Veterà.

Article extret de www.MenorcaBadminton.com

 
 
Menorca       Consell Insular de Menorca
Menorca, Illa de l'Esport
INICI  -  CONTACTAR  -  AVÍS LEGAL  -  RSS